İnternetten Para Kazan

Bir Yangın Satışı Sonrası Çevrimiçi Para Kazanmaya Nasıl Devam Edilir

Yangın satışları, çevrimiçi işiniz için hızla para kazanmanın harika bir yoludur. En saygın İnternet Pazarlamacılarından bazıları, yalnızca bir hafta veya daha az süren yangın satışlarından altı rakam kazandığını bildirdi.

Yangın satışları, genellikle birkaç pazarlamacı arasında işbirliğine dayalı bir çaba olduğu için, oluşturulması son derece kolaydır. Yangın satışlarınızı oluşturmak için ortak girişim çabalarını kullanmak, yangın satışında önermek üzere kendi ürün koleksiyonunuzu bir araya getirmeyi gerektirebilecek çalışmaların çoğunu hafifletmek için iyi bir yoldur.

Bugünlerde çoğu internet pazarlama işleminde satış işleminin bir parçası olarak tek seferlik bir teklif beklemek alışılmış bir hale geldi, bu nedenle gelirinizin büyük bir kısmı bu ekstra satışlardan gelebilir. Bununla birlikte, karınızı tek seferlik bir teklifin ötesinde artırmanın birkaç yolu var.

Çoğu pazarlamacı, bir ateş satışı yapmadan önce göz önünde bulundurmadığı şey, paranın hafta sonunda dökülmeyi bırakmak zorunda kalmamasıdır. Basitçe ileriyi düşünerek, yangın satışınız sona erdikten sonra daha da fazla para getirmeye devam eden basit bir takip sistemi kurabilirsiniz.

Bu makalede, bir sonraki yangın satışınızdaki arka uç satışları kolayca artırabilmeniz için beş karlı yoldan paylaşacağım. Elbette, müşterilerinizi takip etmek için, indirme işleminize bir otomatik yanıtlama sistemi kurmanız veya müşterilerinizin e-posta adreslerini toplamak için teşekkür sayfanıza ihtiyacınız olacak. Bu ipuçlarının hepsi, çoktan yaptığınızı varsayar.

1. Yangın satışından birkaç gün sonra bir yükseltme paketi teklif edin – Yangın satışınızda sunulacak harika bir ürün paketi oluşturmanın en zor kısımlarından biri, hangi ürünlerin dahil edileceğine ve nelerin dışarıda bırakılacağına karar verebilir. İlk satıştan birkaç gün sonra fazladan gelir elde etmenin iyi bir yolu, orijinal olarak bulunmayan ürünlerin bir yükseltme paketini bir araya getirmek ve karşı konulmaz bir fiyattan satmaktır. Pek çok müşteri büyük olasılıkla sizi teklife götürecektir.

2. Benzer bağlı ürünleri gözden geçirin – Çoğu yangın satışının yazılım veya özel etiket hakları ürünleri gibi özel bir teması vardır. Bu, tam olarak bu müşterilerin neyle ilgilendiklerini ve para harcamak istediklerini gösterir. Sürekli olarak benzer ürünler sunma fırsatını kaçırmayın.

3. Sadece bir müşteriyi ağırlayın teleseminer / web semineri – Bir teleskop veya web semineri harika bir takip taktiğidir, ancak bir satış aşamasından daha fazlası olması gerekir. Örneğin, bir yazılım yangın satışı yaparsanız, bir teleskop veya web semineri müşterilere yazılımı kullanma hakkında bilgi vermenin bir yolu olacaktır. Aynı zamanda, yazılımın daha pahalı bir sürümüne yükseltme yapabilir veya benzer ürünler önerebilirsiniz.

4. Bir üyelik alanı oluşturun ve önerilen ürünler ekleyin – İndirme alanınızı bir üyelik alanı olarak ayarlamak ve yangın satışınızı izleyen haftalarda veya aylarda ek ürünler sunmak kolay olacaktır.

5. JV ortaklarınız için ek yangın satışları teşvik edin – Yangın satış paketinizi satın alan yüzlerce müşteriden oluşan bir liste oluşturduktan sonra, müşterilerinize yeni yangın satışlarını, özellikle de ortak girişimin satışlarını söyleyerek gelecekteki komisyonlar kazanmaya devam edebilirsiniz. size yardımcı olan ortaklar.

Bu ipuçları, çok fazla zaman veya çaba harcamaksızın bir yangın satışı gerçekleştirdikten birkaç gün sonra nasıl büyük bir maaş alacağınızı görmenize yardımcı olacaktır. Daha önce hiç yangın satışı yapmamış olsanız bile, iyi bir planlama ile yangın satışınızı büyük bir başarıya ulaştırabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı