İnternetten Para Kazan

Çevrimiçi Para Kazanma Hakkında Hızlı Kılavuz

Başkalarının ne düşündüğüne bakılmaksızın, çevrimiçi yapılacak para var. Çalışmak ve çalışmak için çok sayıda iş modeli var ve kazancınız yalnızca koyduğunuz işle sınırlı olacak. Bu hızlı kılavuz, çevrimiçi para kazanmanın ve hangisinin sizin için en iyi seçenek olduğunu belirlemenize yardımcı olacak yöntemler sunacak.

Hadi başlayalım.

1. Serbest meslekler

Bugün yetenekli ve yetenekli bireyleri işe almak için istekli binlerce çevrimiçi işletme var. Nasıl tasarlanacağını, yazılacağını, programlanacağını, kodlanacağını ve öğreteceğini bilen insanlar aradıkları şeydir. Bu alandaki yetenekli ve yetenekli bir kişi kolayca iş bulabilir. Çoğu zaman işletmeler, proje tabanlı, yarı zamanlı ve tam zamanlı işler sunar.

Artıları:

İş bulmak kolaydır ve aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce iş fırsatı vardır. Ayrıca size verilen işi bitirdiğiniz sürece istediğiniz zaman ve yerde çalışma özgürlüğüne de sahipsiniz.

Kazançlarınız, harcadığınız zamanın ve çalışmanızın niteliği ile belirlenir. Çoğu durumda değil, maaş ve ücretlerin sabit olduğu ofis işlerinin aksine.

EKSİLERİ:

Çevrimiçi bir patron için çalışıyorsun. Birine cevap vermek zorundasın. Birisi için çalışmanın hayranı değilseniz, o zaman bu sizin için olmayabilir.

Başka bir con izolasyondur. Ofis patronusun sahip olduğun en kötü insan olabilirsin ama arkadaşların yüzünden buna katlanabiliyorsun. Şimdi arkadaşları yok et ve patronu içeride bırak. Biraz üzgün, değil mi?

2. Bir Yetkili Site veya Niş Sitesi Yaratmak

Öncelikle ve en önemlisi, ikisini birbirinden ayırt edelim:

Yetki siteleri dünya çapında web'deki uzmanlıklarını kanıtlamış olan web siteleridir. Bu, internetteki saygın kişilerin hizmetlerinden ya da ürünlerinden dolayı “git” web sitesi olarak gördüğü anlamına gelir.

Niş siteler Öte yandan, blog boyunca belirli bir konu olan yalnızca belirli bir niş içeren ve bunlardan bahseden web siteleridir.

Online para kazanma tüm bunlara uygun mu? İnternet üzerinden para kazanmak için nasıl bir web sitesi oluşturarak para kazanabilirsiniz.

a. Google AdSense’i kullanarak para kazanma

Birçok kişi Google AdSense ile binlerce dolar kazanmıştır. Ancak, Google tarafından onaylanması gerçekten zor. Web sitenizin onaylanabilmesi için 16-25 civarında kaliteli makaleye ihtiyacı var. Onaylanmakla birlikte para kazanma garantisi değildir. Site ziyaretçileriniz Google’daki reklamları da tıklamalıdır. Reklamlar iyi kullanılırsa ve iyi yerleştirilmişse, önemli miktarda para kazanabilirsiniz.

b. Bağlı pazarlama

Affiliate Marketing, sitenizdeki diğer kişilerin ürünlerini ve hizmetlerini tanıtıyor. Temel olarak ürünlerini tanıtıyor ve bir site ziyaretçisi ürününüzü satın aldığında bir komisyon alıyorsunuz.

c. Üyelik web sitesi

Yalnızca üyelere özel içerik ve kaliteli ürünlerle dolu bir web sitesi oluşturursunuz. Bir kişi yalnızca web sitenize tam erişime sahip olabilir, size bir üyelik ücreti ödersiniz (ki bu belirlersiniz). Bu iyi bir iş modeli çünkü tekrar ediyor (üyeler aylık ücretini ödüyor) ve web sitesini bitirdikten çok sonra gelir elde edecekler.

Artıları:

Kendiniz için tekrarlayan pasif gelirler yaratabilir ve her zaman istediğiniz bir yaşam tarzını yaşayabilirsiniz. Gökyüzü, Otorite siteleri ve Niş siteler oluşturmadaki potansiyel kazanımlardan bahsetmenin sınırıdır. Bunun nedeni kazançların yalnızca sahip olduğunuz web sitelerine koyduğunuz zaman, efor, bağlantılar ve yatırımlarla sınırlı olmasıdır. Web sitelerine ne kadar fazla kan, ter ve gözyaşı soktuğunuzda web sitesi o kadar başarılı olacaktır. Kesinlikle, daha fazla başarı = daha fazla para.

EKSİLERİ:

Bir Otorite sitesi veya Niş sitesi oluşturmak için çok fazla araştırma, terfi, para ve zaman yatırılmalıdır. Çevrimiçi dil jargonları, metodlar ve teknikler, telif hakkı, çevrimiçi yasal konular ve daha fazlası gibi birçok şeyi öğrenmeniz gerektiğinden de bir öğrenme eğrisine varacaksınız.

3. Kendi Ürününü Satmak Hizmet

“BÜYÜK PARA gerçekten yapan insanlar, ürün (ler) in Yaratıcıları ve Satıcılarıdır. Aradaki herkes onlar için çalışıyor.”

-Anonim

Hiçbir şey kaliteli bir ürünün "kaynağı" yenemez. Bir Ebook, Podcast, Magic Toolbox, Mobilya, Tişört vb. Olabilir. Sattığınız ürünün EN İYİ olduğuna emin olduğunuz sürece, çevrimiçi satış yapın!

İnsanların ürününüzü bulması için bir yol oluşturun – bir web sitesi oluşturun veya bir web sitesinde satışa çıkarın. Oradan başlayın ve işinizi yavaşça oluşturun.

Artıları:

Ürününüz çıktığında, herkesin istediğini elde edersiniz – Pasif Gelir.

24/7 çevrimiçi olarak erişilebilir olacak ve 7/24 açık olacaksın. Kazanç, ürünün ne kadar değerli ve faydalı olduğuna göre belirlenecektir. Eğer en iyi ürün olduğunu düşünüyorsanız, o zaman para gelecektir.

EKSİLERİ:

Ürünü tanıtmak bir mücadele olacaktır; özellikle çevrimiçi bir web siteniz veya bağlantınız yoksa.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı