İnternetten Para Kazan

Çevrimiçi Para Kazanmak İçin Kendi Ürünümü Oluşturmam Gerekiyor mu?

İnternet üzerinden para kazanmanın en iyi yollarından biri kendi ürününüzü oluşturmaktır … eller aşağı. "Ürün yaratma" kelimesini duyduklarında, sizi bekleyen birçok fırsattan heyecan duymanız gerektiğinde panikleyen birçok insan.

Neden Kendi Ürünümü Yaratmalıyım?

Bağlı kuruluş olarak ve bir başkasının ürününü tanıtarak ve sadece bir yüzde elde ederek çevrimiçi para kazanabilirsiniz. Uzun vadeli başarılı bir iş modeline sahip olmak istiyorsanız, kendi ürünlerinizi oluşturmanız gerekecektir. Bunu yapmak, kârın% 100'ünü korumanıza izin verecektir (kurulu bir bağlı kuruluş programınız yoksa).

Bilgi Ürünü Nedir?

Bilgi ürünü, birine bir şeyi nasıl yapacağını gösteren veya söyleyen bir üründür: bir e-kitap oluşturun, video oluşturun, doğal gübre içeren bir bahçenin nasıl dikildiğini vb. kurs, podcast, videolar ve hatta 7 ila 31 gün içerisinde gönderilen e-postalar. Çoğu zaman insanlar, hepsinin yaratma sürecine vurgu yapıyorlar. Aslında, düşündüğünden daha kolay.

Ürünümü Yaratmanın En Hızlı Yolu Nedir?

Bir ürün yaratmanın en kolay ve en etkili yolu, bir ses kaydı ya da kendinize bir kavram ya da fikir öğretirken kaydetmektir. İnternette ses kaydı oluşturmak için kullanabileceğiniz birçok ücretsiz yazılım bulunmaktadır. Bir video dizisi oluşturacaksanız, en iyi yol Camtasia Studio Kaydediciyi kullanmaktır. Bir ürün yaratmanın başka bir kolay yolu, pazarda ulaşmak, onları aramak veya e-postayla görüşmek üzere e-postayla göndermek istediğiniz bir uzman bulmaktır.

Ne Tür Formatlar Kullanabilirim?

Ses – Beş ila on ses dosyası arasında herhangi bir yerde oluşturun. Dosyaları beş ila on dakika uzunluğunda herhangi bir yerde oluşturun. Bu ses dosyalarını oluştururken anahatlarınızdaki ana noktalara dokunduğunuzdan emin olun. Ses dosyaları, dinleyicinin kendi evlerinin rahatlığından, akıllı telefonlarından öğrenmelerini ve mobil oldukları sırada dinlemelerini sağlar.

PDF – Bunlar, özellikle ürün yaratmaya yeni başlıyorsanız, oluşturması en kolay dosyalardır. Word Belgenizi açın ve neyi öğretmek istediğinizi gösteren bir taslak hazırlayın. Bunun üzerine PDF dosyası olarak kaydettiğinizden emin olun. Daha sonra bu dosyayı diğer sitelere dağıtabilir veya kendi sitenize ücretsiz olarak veya satılık olarak yükleyebilirsiniz. PDF'ler, birisini ücretsiz bir hediye olarak satış huninize yönlendirmek için harika bir yoldur.

Videolar – Videolar, bir ses ve PDF'nin size izin vermeyeceği şekilde müşteri ile etkileşimde bulunmanıza olanak sağlar. Video oluşturmanın en hızlı ve en kolay yollarından biri (eğitim amaçlı) Microsoft PowerPoint'i açmak ve PowerPoint'inizi Camtasia Studio'yu kullanarak kaydetmektir. Tamamlandığında, bu videoyu YouTube'a yükleyin ve bağlantıyı e-postayla paylaşın. Bir video kursu oluşturduysanız, videolarınızı bir Amazon S3 sunucusunda güvenceye almak ve videoların üye alanında görünmesini sağlamak istersiniz.

Ne Kadar Şarj Etmeliyim?

Fiyatınızı uzunluğa göre değil, sağladığınız bilgilerin kalitesine göre ayarlayın. Örnek: 10-20 sayfalık bir e-Kitap oluşturabilir ve $ 50.00 ila 100.00 $ veya daha fazla bir yere satabilirsiniz (değer sağladığınız ve kişinin e-Kitabınızı neden satın aldığı sorunu çözdüğünüz sürece). Bu elbette, bir e-Kitap oluşturmaktan ve 100 ila 200 sayfa olan kabartmakla doldurmaktan ve 30.00 – 197.00 $ arasında bir yere satmaktan çok daha iyidir. Asla fiyat uzunluğuna bağlı değil.

Sonuç

Bugün başlayın ve bu bilgileri, işletmenizde bir miktar gelir elde etmeye başlamak için kendi bilgi ürünlerinizi oluşturmak için kullanın. Bu basit adımları izleyin ve piyasaya sürmeden önce mükemmelleştirmeye çalışmayın.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı