İnternetten Para Kazan

 Para çevrimiçi olun Bölüm 9

Bir yavru kuş ve amatör olarak, yakın zamanda web’de nakit para kazanmaya başlamış birini kastetmiştim, Google AdSense, bir siteyi uyarlamak için en zahmetsiz yaklaşım olabilir. Abartılı bir özetle, kopya yazma yetenekleriyle veya HTML kodlama kapasitesiyle uğraşmanıza gerek yok; gerçekte, hayal gücünün herhangi bir uzantısı için çok sayıda özel yetenek gerektirmezsiniz.

Neyse, Google AdSense nedir? Web siteleri oluşturma, koruma ve sürekli yükseltme kapasitelerine sahip olarak para kazanmayı hedefleyen, içeriğe yönelik bir tanıtım düzenlemesidir. Ancak, hiçbir şekilde verimli olmanız gereken tek yol değildir.

Diğer şartlar:

• İkna edici ve değerli maddeler oluşturmaya hazır olmak. İnce, etkisiz bir şekilde oluşturulmuş yerel kesimleri basitleştirmek, AdSense’ten kâr elde etme hedefinin gerçekten başarılı olması için yeterli değildir. Harika bir web siteniz olmalı.

• Web sitenizi tanıtmak. Kimsenin ziyaret etmediği bir web sitesi kazanç sağlamak için boşuna olacak. SEO bunun için en yaygın kabul gören web sitesi türüdür.

• Web sitelerini koruma sorumluluğu. Bunu varsaydığım her şeyle ilgili olarak söyleyebilirsiniz, ancak bazen bir konunun etrafına dağıtabileceğiniz ve teşvik edebilmek ve kalkmaya devam etmek için teşvik etmeniz ve uyandırmanız gereken hassas ölçütleri tüketebildiğiniz için gerçekten orijinaldir. daha fazla web sitesi.

Çok sayıda birey, bireysel tıklamaların önemli ölçüde bir nakit ölçütüne bakılmaksızın esasen gerekçelendirilmediğinden AdSense'i görmezden gelir. Ayrıca, bu hiçbir durumda doğru değildir. Reklamın sunduklarına bağlı olarak, her tıklamada 2 ABD Doları, 5 ABD Doları veya önemli ölçüde daha fazlasını alabilirsiniz. Birkaç tıklamanın artmaya başladığını görebilirsiniz.

Bu düzenlemeyi kullanmanın yararlarından bazıları şunlardır:

• Teklif yok. Reklamları sitenize yerleştirerek, okuyucuya yalnızca sorununa dikkat etmesi için ekstra park yerleri veriyorsunuz. Onları tıklamaları için ikna etmeniz gerekmeyecek, doğrunun ilkelere aykırı olduğu söyleniyor.

• Okuyucunuzun hiçbir şey satın alması gerekmez; bu nedenle, ödemesi gerekebilecek birinden daha fazla tıklamaya meyillidir.

• Web’in sahibi olan Google’la çalışmanın kesinliği.

• Birkaç kod satırı kodunu sitenize yapıştırın, kopyalayın ve yapıştırın! Anında içerik ile ilgili tanıtım.

• Düzenli ödemeler. Mümkün olduğu sürece, aydan aya ödeme alacaksınız ve eşik mütevazı, ABD'de 100 ABD Doları veya Birleşik Krallık'ta 60 TL.

• İzlemesi kolay. AdSense web sitesi aracılığıyla devam eden sonuçlar.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı