İnternetten Para Kazan

Para Satan Çevrimiçi Satış Yapın

Milyonlarca çevrimiçi reklam, hile ve evde para kazanmak için yapılan bu teknoloji çağında, çabuk zengin olma heyecanına kapılmak kolaydır. Gerçek şu ki, hızlıca zenginleşmenin bir yolu yok, ancak çevrimiçi saç satarak gerçek para kazanabilirsiniz.

Güzellik ve moda dünyası hakkında bir şey biliyorsanız, bu milyar dolarlık endüstrinin farkındasınız ve dokuma saç tüm milletlerden, erkeklerden ve kadınlardan, hatta çocuklar tarafından kullanılıyor. Evet erkekler – stilistler soluk veya tamamen saç dökülmesi olan erkeklerin özel uygulama ve tekniklerle saç ve sakal kazanmalarını mümkün kılmıştır.

NASIL YAPILABİLİR:

Büyük soru ne kadar para kazanılabileceği? Peki, bu bir işe başlayan herkes tarafından sorulan bir soru, doğru! Bunun cevabı, tanıtımını yapabildiğiniz kadar az mı yoksa az mı yapabilirsiniz? Bu ne anlama geliyor? Peki, izleyen büyük bir sosyal medyanız var mı? Büyük bir müşteri stilisti misiniz? Ürün satan bir web siteniz veya blogunuz mu var? Sadece küçük bir zaman, evde iş kız tarafında saç yapıyor? Bu sorulardan herhangi birine "evet" cevabı verdiyseniz, evden bile çıkmadan saç satarak gerçek para kazanmanız mümkündür. Web sitenizi tanıtır, müşterilerinizin saçlarını sipariş etmesini ve faydalarından yararlanmasını sağlarsınız.

O NASIL ÇALIŞIR:

Pek çok farklı saç tipi ile bireylerin seçmesi çok zor olabilir. Bütçe saç seçiminde başka bir faktör olabilir. Ama bir bakalım …

Yerel kuaförünüze girdiğinizde, en baştaki en ucuz saçları görürsünüz ya da yerdeki boşluk kutularında, sağ! Ancak, en iyi saçların tezgahın arkasındaki veya kilitli dolaplara nasıl yerleştirildiğini fark ettiniz mi? Doğru, insanlar saçlarını çalıyor! Kalite her şeydir. Kilitli veya cam muhafazanın arkasında tutulan saç tipini satacaksınız.

Şimdi saçların kilitli kalmasının ve anahtarının bir nedeni var – pahalı. Bu paket başına 9,99 dolar çekici görünmekle birlikte, her zaman ilk önce bir bütçeye sahip bireyler için tercih edilirken, onları daha kaliteli saçların daha uzun süre dayanacağına ve birçok kez kullanılabileceğine ikna etmek sizin görevinizdir. Peki bu nasıl yapılabilir?

Peki, bir çok yol var. En iyi yol, onları ürününüzün en iyisi olduğuna ikna ettikten sonra, üç ödeme planı sunun. Üç ödeme yapabilirler ve üçüncü taksit ödendiğinde saçı sipariş edebilir ve kurulumda bir indirim yapabilirsiniz.

Bir başka yol da saçın ne kadar süreceğini açıklamaktır. Her 3-4 haftada bir saça 75.00 dolar harcamak, 145-160 dolar harcamaktan ve bir veya iki ay sürmesi masrafından çok daha pahalıdır.

Son olarak, müşteriniz kaliteyi bilen ve ikna gerektirmeyen kişiler olabilir. Siz sadece onları sitenize yönlendirin, sipariş vermelerini sağlayın ve randevularına geldiklerinde saçlarını getirmelerini sağlayın.

Siparişin nasıl verildiğine bakılmaksızın, üç veya daha fazla paket sipariş ettiğinizde, her zaman sunulan en büyük avantajlardan biri% 15 indirimdir. Bu, müşterileriniz için harika bir teşviktir ve böyle pazarlanması gerekir.

FAYDALARI NELERDİR:

Öyleyse şimdi, böyle iyi bir şirkete üye olmanın yararlarına, yararlarına ve avantajlarına devam edelim. Unutmayın ki bu, saçınızı toplu olarak sipariş ettiğiniz ve indirim elde etmek için kendiniz saklamanız gereken sıradan bir toptancınız değildir. Ayrıca, sipariş vermek istediğiniz her seferde% 2-3 ücret ödemeniz gereken bir damla nakliyeci değildir.

İşin aslı, size başlamak için kesinlikle hiçbir ücrete tabi değildir ve hiçbir zaman saça dokunmak, nakliyeyi yapmak veya iade etmek, saçları saklamak veya müşteri talepleriyle ilgili endişeleriniz yoktur. Bunların hepsi şirket tarafından yapılır.

Kendiniz için bazı avantajlara göz atın:

  1. Kayıt olmak için sadece adınızı ve telefon numaranızı girmeniz yeterli olacaktır – bir temsilci sizinle irtibata geçecektir.

  2. Kabul edildikten sonra, web siteniz için bir ad oluşturacak ve bir de sizin için özel olarak oluşturulacaktır. Web sitesi tamamen ücretsizdir, barındırma ücreti alınmaz, teknik bilgi gerekmez.

  3. Stilist olarak kaydolduktan sonra size gönderilen bir promosyon koduyla ilk siparişinizden% 30 indirim alırsınız

  4. Her satıştan% 15 komisyon ödenir ve her Çarşamba ödeme yapılır. PayPal, Venmo veya kağıt çek yoluyla doğrudan para yatırma yoluyla ödeme yapılabilir.

  5. Her 600,00 $ değerinde satış için veya satışta en az 100,00 $ yapan bir stilisti tavsiye ederseniz, 100,00 $ tutarında saç kredisi alacaksınız. Bu, kendiniz için paket satın almak veya bir sonraki satın alımlarından ek 10, 15, 20 ek gibi müşteriler için ekstra teşvikler sunmak için kullanılabilir.

  6. Müşterilerinize şimdiye kadarki en iyi garantilerden birini önerin – 30 Gün garanti teklifi, giyebileceğiniz, boyayabileceğiniz, yassı ütüyle vb. Alabileceğiniz anlamına gelir ve saçınızı sevmiyorsanız, satın alma tarihinden itibaren 30 gün içinde değiştirilebilir. Evet bu doğru! Şüphelendiğim saçı sevmiyorsanız, açılmamış paketleri tam bir geri ödeme için iade edebilirsiniz. Saç orijinal ambalajında ​​ve durumda olmalıdır. Bu tür bir garantiyi kaç şirket sunabilir?

Müşterileriniz için% 100 bakire Brezilyalı ve Perulu dahil olmak üzere birden fazla seçenek vardır: Düz, Yaki, Sapıkça, Dalgalı, Su Dalgası, Derin Dalga veya Kıvırcık. Ayrıca 360 Cepheler, Kapaklar, Boyalı Saçlar, Kapaklar, Klipsler, Teypler ve dikiş istemeyen müşteriler için yeni peruklar da eklenmiştir.

Bazı satış seçenekleriyle, sadece saç dokuma ile sınırlı değilsiniz. Perukları tanıtın, 360 frontal ile sertleşin, hatta boyalı saçlara geçin. Ne kadar çok tanıtım yaparsanız, satışlarınız o kadar iyi olur.

Yani çevrimiçi saç satarak gerçek para kazanmaya hazır mısın? Tek yapmanız gereken siteyi ziyaret etmek, adınızı ve numaranızı göndermek ve bir temsilci sizinle iletişim kuracak. Oradan, eğer kabul edilirseniz (müşterisi olan bir stilist olmanız ve saçlarla ilgili deneyim sahibi olmanız gerekir. Bu evde, bir salonda veya hatta seyahat eden bir stiliste olabilir), web sitenizin adını ve web sitenizi kurmak.

Çalıştıktan sonra pazarlama malzemelerini kullanabilir, müşterilere göstermek için numune sipariş edebilir veya süper indirimden faydalanabilir ve sunacağınız saçınız için bir model olarak kendinizi kullanabilirsiniz. Ek olarak, başkalarını da getirebilir ve ek gelir elde edebilirsiniz.

Bu iş modeli, müşteri ve müşteri için bir kazan / kazan. Müşterilerinizin paralarını başkasına vermelerine izin verin ve bugün web sitenize göndererek hepsini alın.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı