İnternetten Para KazanNasıl Yaparım

Yeni Başlayanlar İçin Anket Yaparak Online Para Kazanın

Ücretli anketlerde yeniyseniz, muhtemelen net anketlere katılarak nasıl para kazanmaya başlayabilirim? Bu makale ücretli ankete yeni başlayanlar için bir rehberdir ve hızlı ve iyi bir başlangıç ​​yapmak için aşağıdaki adım adım yönergelerimi izlediğinizden emin olun.

1. Bunu aklınızda bulundurun: herhangi bir şekilde ücretli çevrimiçi anketler yapmak için hiçbir kişiye ödeme yapmayın. Ücretli anketler yapmak ve para kazanmak genellikle ücretsizdir. Yetkili ücretli anket ve pazar araştırması şirketleri sizden ücret almazlar, aslında sizce fikrinizi öderler.

2. Sadık bir e-posta hesabı oluşturun. Çok sayıda e-posta alacaksınız ve anket davet e-postası için ayrı bir e-posta adresi istiyorsunuz. Not: Spam filtresindeki e-postaları anında silmek için spam filtresini KAPALI konuma getirmeniz veya spam filtresi seçeneğini belirlemeniz gerekir, normalde anket e-postalarını kaçırabilirsiniz.

3. Ücretsiz bir PayPal hesabı açmak isteyebilirsiniz. Çeşitli anket siteleri, ödemelerini PayPal ile sağlar. Para göndermek için% 100 ücretsiz ve temel bir hesabınız olması durumunda ödemeyi kabul etmek için% 100 ücretsiz, düşük işlem ücreti Premier ve Ticari Hesapların para kazanması için yararlanır ve genellikle çek ödemesinden daha hızlıdır.

4. bulabileceğiniz tüm gerçek çevrimiçi anket işletmeleri ile kayıt olun, ilk 10 nakit ödeme anket panelinden başlayarak. Anket paneli üyeliğinizi doğruladığınızdan emin olun. Bu genellikle, kayıt olduktan sonra anket panelinden gelen onay e-postasında bulunan bağlantının tıklanmasını gerektirir. Bu, kaydolmak için önemli bir adımdır. Bulabildiğiniz orijinal anket sitelerine TÜM üye olmak için zaman ayırmanızı tavsiye ederim. Nedeni çok basit, ne kadar çok anket sitesi oluşturursanız, o kadar çok anket davetiyesi yaparsınız.

5. Dolandırıcılıklardan uzak durma önerileri.

a. Bir anket internet sitesini geçerseniz, politikalarını kontrol ettiğinizden emin olun. Gizlilikten memnun değilseniz veya çevrimiçi gizlilik politikanız yoksa, bunlardan kaçının.

b. Ücretli anket siteleri arasındaki temel farkı not alın ve internetten teklif alın. Çoğu zaman, anket siteleri olduklarını, aslında kendi ana faaliyetlerinin ödenen teklifler olduğunu belirtir. Teklifleri kaydetmek için para kazandığınız yerlerdir ve çoğu zaman ücretsiz olmayan teklifleri kaydederken kredi kartı verilerini ödemeniz veya teklif etmeniz gerekir.

c. Bilinen dolandırıcılık veya spam tekliflerinden herhangi bir web sitesinden kaçının, genellikle bu siteler 300+, 400+ ve hatta 500+ ücretli anket sitelerinin bir listesine sahip olduklarını belirtirler; Onlar sadece aldatmaca veya spam ne olursa olsun, komisyon için bulabilecekleri herhangi bir şeyi pazarlıyorlar ve güvenilemiyorlar.

6. Anket yapma ile ilgili ipuçları.

a. Anket şirketlerine katıldığınızda kişisel profil ayrıntılarınızla orijinal olun.

b. Yanıt anketi davetlerini derhal. Birçok ankette kota ve çok miktarda doldurma, özellikle de büyük anketler ve anketleri nitelemek için hızlı bir şekilde doldurma var.

7. Ödeme almayla ilgili ipuçları.

Gereksinimleri karşıladığınız ve tamamladığınız anketler için davet e-postalarını, özellikle de web etkileşimli anketler odak grubundakileri tutmaya dikkat edin. Bir sorun olduğunda katılımınızla ilgili kanıtınız olsun istersiniz.

8. sabırlı olun.

Bu anket yenileri için çok önemlidir. Birçok anket sitesinin minimum ödeme gereksinimi olduğundan ve ödemeyi işleme koymaları zaman alacağından para almak biraz zaman alabilir. Aynı şekilde daha fazla anket almak için bir süre gerekir. Şahsen benim için 1. ayda herhangi bir nakit para ya da başka bir avantaj elde etmedim, birkaç puan ya da diğerleri vardı, ancak para biriktirmedim ve nakit ikinci ayın sonuna kadar gelmedi. . İki ay sonra eşit bir şekilde, çevrimiçi anketler ve odaklanma organizasyonları gibi üst düzey anketleri de içeren ilave anketler için kriterleri almaya başladım.

Ücretli anketler yapmak beni zengin etmemde yardımcı olmaz, ancak memnunum. Yaptığım anket parası sayesinde, geçen yıl kendim için tamamen yeni bir dizüstü bilgisayar aldım! Ayrıca çocuğum, karım ve ailem için oyuncaklar, DVD'ler, hediyeler, kitaplar ve diğer ürünler aldım. Hiç kuşkusuz Ücretli anket, harcama harcamalarını arttırmak için kolay ve eğlenceli bir yöntemdir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı